7 GÜN 24 SAAT ELEKTRİKÇİ & UYDU SERVİSİ

TEL: 0532 631 10 84

Lokasyon

İstanbul Anadolu Yakası

Mesai Saatlerimiz

7 Gün / 24 Saat Servis

ANADOLU YAKASI

ELEKTRİKÇİ VE UYDU SERVİSİ

0532 631 10 84

Günün her saati elektrik, elektrik tesisatı ve uydu alıcı, recevier, lnb, çanak anten, uydu kanal güncelleme, merkezi uydu tesisatı kurulumu soru ve sorunlarınızda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Elektrikçi ve Uyducu
7 / 24 Servis

ANADOLU YAKASINDA Elektrik Arıza ve Uydu Kurulum Sistemleri Servisi hizmeti veren Elektrikçi ve Uydu kurulum teknik servis firması olarak tüm yaşam alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Evler, iş yerleri, apartmanlar, siteler, okullar, alış veriş merkezleri, resmi kurumlar, konfeksiyonel üretim tesisleri, bankalar, hastaneler, fabrikalar gibi birçok alanda uzman elektrikçi ekip kadrosuyla 7 gün 24 saat elektrik teknik servis hizmeti vermektedir.

ANADOLU YAKASINDAKİ; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sulatanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerine ve bu ilçelerin her mahallesine / sokağına hizmet götüren firmamız, uzman elektrikçi ve uydu kurulum teknik servis kadromuz mevcut arızayı en hızlı biçimde tespit ederek elektrik arıza servisi / uydu arıza servisi garantili işçilik formunu oluşturarak arızayı sonuçlandırmaktadır. Elektrik Arıza ve uydu kurulum teknik servis işlerinizi, konusunda deneyimli elektrik arıza ve uydu teknik servisine yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Firmamız, alanlarında kaliteye önem vererek özel sistemler ve projeler düzeyinde çalışmalarını yoğunlaştırmış, teknoloji ağırlıklı tesislerde Elektrik - Proje - Müşavirlik ve Mühendislik hizmetlerinde bir çok projeye imza atmış Hastane, Üniversiteler, Kamu Binaları, Fabrikalar, Teknolojik ve Akıllı Binalar vb, çalışma sahalarında dünyadaki en yeni teknolojileri kullanarak önemli birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

ANADOLU YAKASINDAKİ ev, işyeri ve konutlarda; avize montajı, piriz, fiş, lamba anahtarı, gizli ışık, şofben elektrik çekme, çamaşır makinasına elektrik kablosu çekme, zil tamiri, zil arızası, elektrik kesintisi, elektrik kaçak / kaçağı akım tespiti, elektrik kaçak / kaçağı akım role değişim, sigorta değişimi tamiri, elektrik panosu arızaları, elektrik sigorta arızaları, elektrik sigortası değiştirme, elektrik şalter atma sorunları,  ev elektriği tadilatı, mutfak elektrik tadilatı, elektrik kablosu değiştirme, elektrik kesintisi, elektrik arıza, elektrik montaj, elektrikçi, elektrikçi ustası, hizmetleri sunmaktayız.

ANADOLU YAKASI çanak anten montajı, çanak anten ayarı, çanak kurulumu, uyducu, uydu montaj, recevier / risivır, uydu ayar, merkezi uydu çanak anten sistemleri, uydu kurulumu, uydu arıza, turksat uydu frekans güncelleme, türksat uydu frekans bulma, 1 li tekli lnb,  2 li lnb, 4lü lnb, 6 lı lnb, 8 li lnb, hd uydu sistemler, hd uydu alıcı, 4k uydu servisi.

Copyright © 2006 - 2021 WWW.ELEKTRIKCIVEUYDUSERVISI.COM | Her Hakkı Saklıdır.